Faq

Obecné otázky

Musím umět anglicky, abych se mohl akce účastnit?

Nemusíš. Rozhovory s našimi hosty budou tlumočeny do českého jazyka a tvoje otázky jim budou překládány do angličtiny.

Co si potřebuji vzít za doklady k registraci na místě konání?

Potřebuješ doklad totožnosti – platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

Kdy se můžu na místě zaregistrovat na akci?

Registrace začíná hned od první hodiny programu a probíhá po celý den. Čím dříve se na akci zaregistruješ, tím dříve se dostaneš do prostor akce.

Co bude součástí mé vstupenky?

Součástí vstupenky je vstup na akci, kde probíhá celodenní program – workshopy, přednášky. Součástí jsou také besedy se známými osobnostmi.

Jaký je rozpis programu akce?

Na programu se momentálně pracuje, najdeš ho v sekci PROGRAM.

Musím nosit na ruce pásku, kterou dostanu při registraci, stále na sobě?

Ano. Bez ní se nemůžeš dostat do žádného sálu na žádný program. Prosím, nos ji vždy viditelně, když do sálu vstupuješ.

Lze uplatnit sleva pro děti a držitele ZTP či ZTP/P?

Děti do 12 let mají vstup na akci zdarma (bez místenky), odpovídá za ně jejich rodič. Držitel ZTP či ZTP/P má vstup za 50% ceny.

Jaký bude kontakt s herci?

Prosíme, uvědomte si, že herci jsou také jen lidé. Jejich podpisům a focení s nimi je vyhrazen dostatek času, proto je o ně nežádejte na jiných místech. Možností na setkání s nimi bude hodně, viz. PROGRAM.

Mohu si vzít na sebe kostým?

Určitě ano! Kostýmy účastníků budou vítaným zpestřením celé akce a hostům se určitě budou líbit. Pouze prosím respektujte, že jakékoliv zbraně (i pravé sečné) jsou z důvodů bezpečnosti absolutně zakázané.

Otázky k autogramům

Kolik věcí si mohu nechat podepsat?

Autogramy je možno zakoupit přímo na akci. Limit autogramů na jednu osobu je deset.

Mám si s sebou vzít vlastní fotografii na podpis?

Nemusíš. Na místě dostaneš jednu podpisovou fotografii zdarma, na místě budeme prodávat několik fotografií herečky a můžeš si jakoukoliv z nich koupit po celou dobu akce. Pakliže si však chceš přinést něco svého, můžeš.

Co si můžu nechat podepsat?

Cokoliv, co nepřekročí rámec slušnosti. Neboj si vzít klidně svůj výtvor nebo cokoliv tvůrčího. Vulgární fotografie či montáže ale k podpisu pochopitelně nepustíme.

Může mi herec napsat věnování?

Nemůžeme ti to slíbit, záleží na daných okolnostech (čas, atmosféra). Pakliže si připravíš k autogramiádě cedulku se svým jménem, vše usnadníš a šance na věnování se tím zvyšuje.

Můžu se s hercem při podepisování vyfotit?

Bohužel ne. Focení s hercem je vyhrazen určitý čas v programu, během kterého všichni dostanou šanci fotografii s hercem od profesionální fotografa pořídit.

Smím herci přinést nějaký dárek?

Ano, ale prosím zvaž velmi důkladně, co za věc přineseš. Měj na paměti, že naši zahraniční hosté do Prahy cestují zdaleka a nemohou si všechny dary odvézt s sebou. Zároveň tímto žádáme účastníky, aby hostům nenosili alkohol či potraviny.

Otázky k focení

Co si mám představit pod focením s hercem?

Součástí akce bude focení s hercem, kdy dostaneš šanci mít fotografii se svým oblíbencem, kterou pořídí profesionální fotograf. Fotografii budeme rozesílat do 14 dnů po skončení akce e-mailem.

Můžu se s hercem vyfotit sám?

Bohužel ne – o to se postará náš fotograf.

Kolik lidí smí být na jedné fotografii?

Na fotografii smí být maximálně deset lidí. Každý si však kupuje poukázku na focení sám. Pakliže bude na fotografii např. zmíněných deset lidí, fotograf pořídí deset různých fotografií a každému účastníkovi pošle jednu.

Můžu mít s hercem nějakou legrační fotku?

Určitě. Připrav si na herce prosbu, jak se s ním chceš nechat zvěčnit, a s největší pravděpodobností bude vyslyšena. Aby focení probíhalo plynule, měj svůj nápad již dopředu řádně promyšlený – a i zde platí vyhnout se obscénním či vulgárním přáním.

Kdy dostanu svoji fotku?

Dorazí ti do dvou týdnů po skončení akce na e-mail, který uvedeš před samotným focením.

Otázky k programu

Co si mám představit pod diskuzí s hercem?

Diskuze (nebo-li Q&A – otázky a odpovědi) s hercem je možnost, kdy se ho můžete zeptat na otázky, které vás ohledně jeho osoby či kariéry zajímají. Záleží jen na herci, jakým stylem svoji odpověď pojme. Využij tak téhle jedinečné šanci zjistit zajímavosti z natáčení. Prosíme, vyhněte se vulgárním dotazům.

Jak mám položit otázku?

Přihlaš se a polož svoji otázku v češtině. Tlumočník otázku přeloží do angličtiny a odpověď herce přetlumočí zpět do češtiny.

Můžu během diskuze s hercem fotit?

Ano. Prosíme ale, abyste omezili focení s bleskem na prvních několik minut, kvůli pohodlí našich hostů. Poté můžete bez blesku fotit neomezeně.

Můžu během diskuze s hercem natáčet video?

Bohužel ne. Prosíme, abyste nedělali žádný audio nebo video záznam. Vystoupení budeme nahrávat my.

Kde budu moct sedět během programu v sálu?

Každý má své konkrétní místo, které má rezervované po celý den. Toto místo je uvedené na vstupence a odpovídá tomu, co si účastník navolil při registraci.

 Otázky k platbě

Kde zjistím podrobné informace o platbě?

Všechny údaje zjistíš na webu našeho partnera pro prodej vstupenek: FAQ - Ticket Art

Jak mám postupovat při problémech se zakoupením vstupenky?

Napiš nám na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo zavolej na 608 020 951. Rádi pomůžeme.