28. 6. 2012

Star Events vydává DVD z první akce MEET HUDSON! Dvouhodinový záznam z celodenní akce, který zachycuje vystoupení kaskadérky Dayny Chiplin a herečky Hudson Leick, ukázku výcviku vodících psů a také pestré překvapení pro obě dámy, je tak od dnešního dne v prodeji.

Cena za DVD je 199,- a poštovné a balné po ČR 40,-

Pakliže máte o DVD zájem, zašlete svoji závaznou objednávku na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – do hlavičky napište MEED HUDSON DVD a v mailu uveďte, zda-li chcete DVD poslat poštou (připište adresu) nebo předat osobně v Praze na Václavském náměstí. Obratem vám zašleme potřebné údaje k platbě / informace k osobnímu setkání.

19. 9. 2011

vecere-s-hudson

Další ojedinělá šance, jak být herečce Hudson Leick, která v rámci akce MEET HUDSON poprvé navštíví Českou republiku, co nejblíž. Prožijte s ní dvě hodiny luxusní večeře, během které si s Hudson můžete povídat o jejích zážitcích z natáčení seriálů Xena, Dotek anděla, Volání mrtvých, Kriminálka Las Vegas či dalších zajímavých projektů. Sraz s limitovaným počtem účastníků je stanoven na 17:30 před pražským klubem Lávka.

 

2. 9. 2011

Zdá se vám jeden zahraniční host málo? Dobře, tady máte dalšího. Účast na akci MEET HUDSON nám přislíbila novozélandská kaskadérka Dayna Porter Chiplin! Dayna zaskakovala mnoho hereckých osobností, včetně Lucy Lawless ve Xeně. Její filmografie mj. obsahuje: 30 dní dlouhá noc, King Kong, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, Spartakus: Krev a písek. My se moc těšíme, co vy?

 

1. 9. 2011

Dnes nám přišlo hned několik žádostí, a tak jsme se společně se společností Ticket Art rozhodli vám vyhovět a prodloužit letní slevu na akci MEET HUDSON - cena 650,- Kč tak platí do konce tohoto týdne. O sto korun se zvedne již v pondělí 5. září, proto neváhejte a pokud jste nestihli, máte ještě několik dnů čas na koupi vstupenky! 

20. 8. 2011

pestra-logo-velkeJelikož náš hlavní host Hudson Leick je člověk, který se snaží pomáhat druhým, i akce MEET HUDSON bude pomáhat. Zakoupením vstupenky na naši první akci zároveň podpoříte výcvik asistenčních psů, který vede nezisková Pestrá společnost. Během samotné akce 8. října 2011 proběhne vystoupení, ve kterém vám tým Pestré společnosti ukáže, co všechno jejich svěřenci dovedou. Rozhodně budete koukat. :-) Pestrou společnost můžete podpořit i skrze jejich www.pestraspolecnost.cz.