Hosté

hudson-leick

Hudson Leick

Hudson Leick se narodila v americkém městě Cincinnati. Po střední škole se vydala na dráhu modelingu, kterou zakrátko opustila, aby se mohla věnovat herectví. Přes seriály Univerzitní nemocnice a Melrose Place se v roce 1996 dostala k seriálu Xena. Zde ztvárnila svoji nejznámější roli, ďábelskou bojovnici Callisto.

Hudson více než 15 let studuje jógu a v posledních letech ji také vyučuje. Svůj čas a energii momentálně věnuje společnosti Healing Heart Yoga, díky které cestuje po světě, aby co nejvíce lidí mohlo během jejích hodin uvolnit tělo i mysl.

Stále však nepřerušila svoji hereckou kariéru. Zahlédnout jste ji mohli v seriálech Herkules, Dotek anděla, Volání mrtvých, Kriminálka Las Vegas či Plastická chirurgie s.r.o. Zahrála si také v akčním filmu Mrazivý faktor, sci-fi Povstání strojů nebo hororu Hallowed Ground.

Hudson na jevišti dokáže skvěle improvizovat a díky svému humoru je příjemným zpestřením každého setkání s fanoušky. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

dayna-02Dayna Chiplin

Dayna Chiplin je profesionální kaskadérka a herečka, která zaskakovala za mnohé celebrity: Gwyneth Paltrow, Tilda Swinton, Bridget Regan, Saffron Burrows, Lynda Carter, Rhona Mitra, Lucy Lawless a mnohé další. Dayna se v této branži pohybuje již více než 15 let. Byla to ona, kdo založil a řídí New Zealand Stunt School, kde zároveň vyučuje.

Dayna se ujala kaskadérských kousků mj. v následujících projektech: Underworld 3: Vzpoura Lycanů, 30 dní dlouhá noc, 10 000 př. n. l., King Kong, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, Spartacus: Krev a písek, Legend of the Seeker, Xena, Herkules.

Mezi její dovednosti patří nemálo věcí. Stará se o choreografii soubojů, ovládá bojová umění, umí zacházet se zbraněmi, je velmi zkušená i v gymnastice. Je profík v pádech z velkých výšek, umí zacházet s ohněm a zároveň zvládá i triky, při kterých je sama zapálena. Umí jezdit na koni či být za ním dokonce tažena – nedělají jí však problém ani nárazy autem nebo větší či menší exploze. Jak vidíte, Dayna bude velice zajímavým hostem, který vás může ledacos naučit.

Účast hostů na akci závisí na jejich pracovní vytíženosti.