8. 5. 2013

Trojici hvězdných hostů uzavírá herec a zpěvák Miroslav Hrabě, který se na vás spolu s Lukášem Langmajerem a Aničkou Polívkovou už těší 14. května na viděnou. Vyplouváme přesně ve 20:00 z Rašínova nábřeží, konkrétně pod Palackého mostem, parníkem Vltava. Na místě se můžete s hosty vyfotit a dostat od nich podpis - fotografie bude možnost zakoupit. Těšíme se na vás již příští týden!

18. 4. 2013

Nový termín naší plavby je nyní úterý 14. 5. Kromě Lukáše Langmajera účast na akci potvrdila i filmová a divadelní herečka Anna Polívková. Doražte si užít jaro v rozpuku s přáteli a zajímavými hosty!

12. 3. 2013

Zaplavili jste nás dotazy, zda-li můžeme plavbu přesunout na období, kdy bude tepleji. Máte pravdu - ať z nás není nakonec ledoborec, akci přesouváme na květen 2013. Přesné datum oznámíme co nejdříve, po domluvě s našimi hosty. Děkujeme za vaše podněty a prodlužujeme si tak těšení se na vás!

25. 2. 2013

Všichni filmoví a seriáloví nadšenci pozor! Již podruhé vás zveme na Star Cruise, unikátní plavbu po Vltavě. Přijďte poznat ostatní fanoušky a zjistit zajímavosti z prostředí českého filmu od samotných tvůrců. Naším prvním hostem je herec Lukáš Langmajer.