Faq

Jógu vůbec neumím a nikdy jsem ji nezkoušel/a, má cenu se vůbec účastnit?

Určitě má. Hudson koncipuje hodiny tak, aby vyhovovaly všem. Navíc je to empaticky založený člověk, který vám se vším rád pomůže.

Co bude součástí mé vstupenky?

I když se na první pohled může zdát vstupné vysoké, obsahuje vše tak, aby se účastníci nemuseli celý týden o nic starat. V celkové částce máš zajištěno ubytování na 6 nocí, vstup do prostor vily Sklenářky a okolí a pravidelnou veganskou stravu 3x denně po všechny dny kurzu.

V jakém jazyce se akce bude odehrávat?

Hudson bude mluvit anglicky, ale celý program bude tlumočen do češtiny.

Jaký je rozpis programu akce?

Na programu se momentálně pracuje, najdeš ho v sekci PROGRAM.

Co si mám vzít s sebou?

Jak již bylo zmíněno, ubytování i jídlo je v ceně. Nezapomeň tedy na pohodlné, volné oblečení, alespoň dva ručníky, přezuvky a cvičící podložku. Potřebuješ také doklad totožnosti – platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

Můžu si nechat něco od Hudson podepsat?

Akce není o Hudson, ale především o tobě. Můžeš Hudson o podpis zkusit požádat, prosíme však, abys respektoval/a její rozhodnutí.

Můžu se s Hudson vyfotit?

Stejná odpověď jako při předchozí otázce. Můžeš Hudson o fotku zkusit požádat, prosíme však, abys respektoval/a její rozhodnutí.

Lze uplatnit slevu pro děti a držitele ZTP či ZTP/P?

Bohužel u této akce ne.

Za jak dlouho bude má přihláška vyřízena?

Údaje, které jsi zadal/a do přihlášky, včetně podrobností k platbě, dostaneš e-mailem automaticky po vyplnění a odeslání přihlášky. Pakliže e-mail nedorazí do jednoho pracovního dne, ozvi se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my ti pomůžeme problém vyřešit.

V jaké podobě dostanu vstupenku?

Vstupenka je pouze elektronická. Do tří dnů po připsání platby na náš účet se tvá přihláška změní na potvrzenou (možno ověřit po přihlášení).

Nemůžu se na akci dostavit, ale už jsem si zakoupil/a vstupenku. Dostanu peníze zpět?

Vracíme 50% částky do 31. října 2017, po tomto termínu vracíme pouze 20% částky (ubytování a stravu objednáváme a platíme v předstihu). Peníze za vstupné vracíme v plné výši v případě, že je akce zrušena.