Kdo jsme

Společnost Star Events, s.r.o. byla založena v roce 2011 přejmenováním společnosti Events, s.r.o. Tato firma v minulosti organizovala úspěšné sportovní akce (IPB Czech Indoor tenis, Chemapol Trophy golf, KB Trophy golf apod.) a také hudební koncerty (koncert B.B.Kinga, International Jazz festival, Adventní koncert České pojišťovny a další). Společnost Star Events, s.r.o. chce v této tradici pokračovat, ale své zaměření rozšiřuje. Jako jedni z prvních v České republice Vám mj. chceme zprostředkovávat kontakt se známými zahraničními herci, kteří jsou oblíbení především z jejich filmových a seriálových rolí.

Star Events, s.r.o. vznikl v hlavě Jakuba Voláka a Václava Horáka, který za společnost vystupuje. Oba jsme fanoušci sci-fi, fantasy a všeho okolo televizního a filmového průmyslu. Díky tomu, že jsme za posledních deset let navštívili nespočet zahraničních akcí v Evropě i Americe, máme přehled o aktuálních potřebách fanoušků – a jak bylo výše zmíněno, my dva i náš tým sami fanoušci jsme. Proto Vám chceme zprostředkovávat pouze akce na profesionální úrovni, ze kterých si odnesete jen ty nejlepší zážitky. Rádi budeme naslouchat Vašim přáním a nápadům. Víme, že s Vaší pomocí budeme dělat skvělé akce a zároveň se s Vámi na nich potkávat.

Společně jsme se v roce 2010 rozhodli, že v České republice chybí to, co je na „Západě“ běžné – „cony“, tzv. akce na profesionální úrovni, na kterých se můžete setkat s Vašimi oblíbenými filmovými či seriálovými zahraničními herci, klást jim dotazy, získat od nich podpis, vyfotit se s nimi. Chceme Vám přinést jen ty nejlepší zážitky s Vašimi milovanými umělci.

Vaše nápady a připomínky můžete posílat na e-mail nebo můžete přispět do našeho diskuzního fóra.

vaclav-horak

Ing. Václav Horák

Ekonomický ředitel, jednatel

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 608 020 951

 

 

 

jakub-volak

Ing. Jakub Volák

Reklama a PR

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 606 433 853